Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Priestory Košice

Obchodné centrum Moldavská

Moldavská cesta 3A, 040 11 Košice - mestská časť Západ

Obchodné centrum Moldavská sa nachádza na sídlisku Terasa , ul. Moldavská 3A v Košiciach , situované v blízkosti bytových jednotiek.
Jedná sa o budovu s jedným nadzemným podlažím, kde na prízemí sa nachádza Supermarket potravín FRESH, bankomaty, lekáreň. Na poschodí sú IT kancelárie.

Zobraziť detail

Supermarket FRESH Plus Strojárenská

Strojárenská 11, 040 01 Košice

Supermarket FRESH Plus sa nachádza na Strojárenskej ul. 11 v komplexe bytových domov Rezidencia pri Radnici. Zastavaná plocha predajne 1290 m2 s garážovým parkovaním pre 20 automobilov a vonkajších parkovaním 8 miest v popoludňajších hodinách. Služby dopĺňa lekáreň.

Zobraziť detail

Supermarket FRESH Plus Park Anička

Pod šiancom 1D, 040 01 Sever, Slovensko

Supermarket FRESH Plus Park Anička sa nachádza v mestskej časti Košice-Sever, na križovatke ulíc Hlinková-Vodárenská pri Novom bytovom komplexe Park Anička.
Okrem čerstvých potravín, čerstvého pečiva z dopeku a doplnkového sortimentu Supermarket dopĺňajú prevádzky lekáreň a bankomat.

Zobraziť detail

Market FRESH Plus Myslava

Myslavská 196, 040 16 Myslava, Slovensko

Market FRESH Plus Myslava sa nachádza v MČ Košice – Myslava, na ul. Myslavská 196, situovaný neďaleko križovatky spájajúcej okolité obce a MČ Košice – KVP. Jedná sa o prízemnú budovu so zastavanou plochou 671 m2.

Zobraziť detail

Obchodné centrum Fejová

Fejova 7,9,11,13 040 01 Košice, Slovensko

OC Fejová tvorí súbor štyroch samostatných nebytových budov na ulici Fejová 7,9,11 a 13 v Košiciach, blízko centra mesta. V bezprostrednej blízkosti sú bytové jednotky.

Zobraziť detail

Market FRESH Plus Mudroňova

Mudroňova 33, 040 01 Košice, Slovensko

Market FRESH Mudroňova sa nachádza v MČ Košice Juh, na ul. Mudroňova 33.,  situovaný pri bytových jednotkách, v blízkosti je fakultná nemocnica. Jedná sa o prízemnú budovu so zastavanou plochou 388 m2.

Zobraziť detail

Obchodné centrum Ždiar

Ždiarska 17, 040 12 Nad jazerom, Slovensko

Obchodné centrum OC Ždiar sa nachádza na sídlisku Nad Jazerom , ul. Ždiarska 17 pri hlavnej dopravnej komunikácii Košice – Slovenské Nové mesto. Skladbu nájomníkov na celkovej ploche 2045 m2 tvoria rôzne obchodné prevádzky a služby, ktoré sa navzájom dopĺňajú. Priestory sú k dispozícii na prízemí a poschodí. Pri objekte sú zriadené parkoviská a v blízkosti zastávky MHD.

Zobraziť detail

Supermarket FRESH Plus Barca

Hraničná 2/C, 040 17 Košice, Slovensko

Supermarket FRESH Plus Barca je situované  na hranici katastrálnych území Košice- Juh a Košice-Barca do nárožia ulíc Južná trieda a Hraničná. V širšej lokalite územia je sústredená občianska vybavenosť, administratíva a rodinné domy. Obchodné centrum má celkovú plochu 1753m2 a tvorí ju Supermarket potravín FRESH s doplnkovými butikmi. Pred obchodom sú zriadené parkoviská.

Zobraziť detail

Obchodné centrum Laborec (Modrák)

Povstania českého ľudu 1, 3 040 22 Košice, Slovenská republika

Obchodné centrum OC Laborec (Modrák) sa nachádza na sídlisku Dargovských hrdinov (Furča), ul. Povstania českého ľudu 1-3 v Košiciach pri hlavnej dopravnej komunikácii Košice – Prešov, Košice – Michalovce s veľmi dobrým dopravným napojením aj zo širšieho centra Košíc.

Zobraziť detail

Obchodné centrum Hornád (Hnedák)

Ludvíka Svobodu 8, 040 22 Košice, Slovenská republika

Obchodné centrum OC Hornád (Hnedák) sa nachádza na sídlisku Dargovských hrdinov (Furča), tr. L. Svobodu 8 v Košiciach pri hlavnej dopravnej komunikácii Košice – Prešov, Košice – Michalovce s veľmi dobrým dopravným napojením aj zo širšieho centra Košíc.

Zobraziť detail

Obchodné centrum Važec

OC Važec, Važecká 8, 040 12 Nad jazerom, Slovenská republika

Obchodné centrum OC Važec sa nachádza na sídlisku Nad Jazerom , ul. Važecká 8 pri hlavnej dopravnej komunikácii Košice – Slovenské Nové mesto. Skladbu nájomníkov na celkovej ploche 3700 m2 tvoria rôzne obchodné prevádzky a služby, ktoré sa navzájom dopĺňajú. Priestory sú k dispozícii na prízemí a poschodí. Pri objekte sú zriadené parkoviská a v blízkosti zastávky MHD.

Zobraziť detail

Obchodné centrum LIPA

Kuzmányho 29, 040 01 Košice, Slovensko

Obchodné centrum LIPA sa nachádza v centre mesta na ul. Kuzmányho 29 v Košiciach pri hlavnej dopravnej komunikácii 10 minút pešo od Hlavnej ulice a 3 min. pešo od Hlavnej pošty Košice, situované medzi bytovými jednotkami, ktoré sa nachádzajú v jeho blízkom okolí.

Zobraziť detail

Prevádzková budova

Rosná 7, 040 01 Košice, Slovenská republika

Budova sa nachádza blízko centra mesta na ul. Rosná 7 v Košiciach pri hlavnej dopravnej komunikácii spájajúcej mestské časti , situované medzi bytovými jednotkami, ktoré sa nachádzajú v jeho blízkom okolí. Možnosť parkovania na okolitých parkoviskách. V blízkosti aj zastávka ŽSR. Jedná sa o prízemnú budovu s uzatvoreným dvorom. Možnosť parkovania aj na streche budovy.

Zobraziť detail

Supermarket FRESH Plus Bukovecká

Bukovecká 4, 040 12 Nad jazerom, Slovensko

Supermarket FRESH Plus sa nachádza na sídlisku Nad jazerom, ul. Bukovecká 4,  Košice,  situované medzi bytovými jednotkami, ktoré sa nachádzajú v jeho blízkom okolí. Jedná sa o prízemnú budovu so zastavanou  plochou 1023 m2, ktorú tvorí Supermarket potravín FRESH, kvetinárstvo a bankomat.  Pri objekte sú zriadené parkoviská.

Zobraziť detail

Supermarket FRESH Plus Lidické

Lidické námestie 13, 040 22 Košice, Slovenská republika

Nákupné centrum OC POPRAD sa nachádza na sídlisku Dargovských hrdinov (FURČA), Lidické námestie 13 situované medzi bytovými jednotkami, ktoré sa nachádzajú v jeho blízkom okolí. Jedná sa o prízemnú budovu s celkovou plochou 925m2, ktorú tvorí Supermarket potravín FRESH s doplnkovými butikmi. Pri objekte sú zriadené parkoviská.

Zobraziť detail

Supermarket FRESH Plus ISKRA

Čordákova 2, 040 23 Košice, Slovenská republika

Supermarket FRESH Plus ISKRA sa nachádza v obchodnom centre Iskra na sídlisku KVP, Čordáková 2, Košice situovaný medzi bytovými jednotkami, ktoré sa nachádzajú v jeho blízkom okolí. V obchodnej uličke je Supermarket doplnený butikmi. Pred supermarketom je vlastné parkovisko.

Zobraziť detail

Supermarket FRESH Plus Šaca

Supermarket FRESH, Železiarenská ulica 80, 040 15 Šaca, Slovensko

Supermarket FRESH Plus je situovaný v MČ Košice – Šaca, do nárožia ulíc Železiarenská a Buzinská. V širšej lokalite územia je sústredená občianska vybavenosť. V blízkosti je čerpacia stanica, hotel. Supermarket dopĺňajú ostatné butiky. Pred supermarketom je vlastné parkovisko.

Zobraziť detail

Supermarket FRESH Plus Muškátová

Muškátová 9, 040 11 Košice, Slovenská republika

Supermarket FRESH Plus Muškátová sa nachádza na sídlisku Terasa, Muškátová 9, Košice situovaný medzi bytovými jednotkami, ktoré sa nachádzajú v jeho blízkom okolí. Jedná sa o prízemnú budovu s celkovou plochou 1150 m2, ktorú tvorí Supermarket potravín FRESH s doplnkovými butikmi . Pri objekte sú zriadené parkoviská.

Zobraziť detail