Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Vznik

LABAŠ s.r.o. je najväčší veľkoobchod s potravinami na Slovensku. Spoločnosť bola založená v roku 1992. Hlavnou činnosťou je prevádzkovanie veľkoobchodu potravín a cash&carry predajne v Košiciach, prevádzkovanie vlastných Supermarketov FRESH. Od roku 2002 sa činnosť podniku rozšírila o prenájom a predaj nehnuteľností – pozemkov a nebytových priestorov v obchodných centrách.

Súčasnosť

V súčasnosti Správa nehnuteľností LABAŠ s.r.o. zahŕňa 26 obchodných centier vo vlastníctve alebo správe s prevádzkami Supermarketov FRESH a nebytovými priestormi na prenájom o celkovej výmere 42 000 m2.

Jedná sa o obchodné centrá:

  • v Košiciach (OC Moldavská, OC Wuppertálska, OC Laborec-Modrák, OC Hornád – Hnedák, OC Važec, OC Poprad, OC Iskra, OC Šaca, OC Muškátová, OC Bukovecká, OC Lipa, OC Barca, OC Ždiar, Prevádzková budova Rosná 7, OC Fejova, OC Park Anička, FRESH Mudroňova, FRESH Myslava, FRESH Strojárenská),
  • v Michalovciach (OC Stráňany),
  • v Sečovciach (OC Sečovce),
  • v Prešove (OC Justičná),
  • v Gelnici (OC Gelnica), 
  • Plešivci (OC Plešivec),
  • Spišskej Novej Vsi (OC SNV)
  • v Ľuboticiach (OC Ľubotice).

Pôsobenie

Správa nehnuteľností LABAŠ s.r.o. zahŕňa aj stavebné pozemky na predaj pre výstavbu občianskej vybavenosti v Kvetoslavove pri Bratislave, pozemky na predaj pre občiansku vybavenosť v Košiciach (pri OC Optima, OBI) pozemky na predaj pre občiansku vybavenosť a sklady v Košiciach (bývalý areál Mäsokombinátu), pozemky na predaj pre ľahký priemysel a sklady v obci Rumanová pri Nitre a pozemky pre rekreáciu a výstavbu RD v Dobrohošti pri Bratislave.

Kontakt

Bližšie informácie o tom kde nás nájdete a ako nás kontatkovať nájdete na stránke kontakt – Labaš reality


Hlavný partner

Labaš s r.o.