Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Z Modráka bude moderná predajňa

Pridané: 3.10.2016

Obyvatelia sídliska Dargovských hrdinov, ktorí zvykli navštevovať našu predajňu v OC Laborec, už pravdepodobne zaregistrovali, že v nej aktuálne prebieha rozsiahla rekonštrukcia. Čo všetko sa na predajni zmení a na aké novinky sa môžu zákazníci tešíť? 

Praktická poloha

Predajňa FRESH, ktorú nájdete na adrese Povstanie českého ľudu 3 na sídlisku Dargovských hrdinov (Furča) je jednou z najstarších prevádzok spoločnosti Labaš s.r.o. Zároveň je aj jednou z najväčších. Obchodné centrum sa rozprestiera na celkovej ploche 5 500 m2. Nachádza sa pri hlavnej dopravnej komunikácii na trase Košice – Prešov aj Košice – Michalovce. Okrem toho je cesta veľmi dobre prepojená na širšie centrum Košíc.

Rekonštrukcia navonok

Aj kvôli tomu, že ide o jednu z najstarších predajní FRESH, dozrel čas na jej rekonštrukciu. Tá bude prebiehať jednak vo vnútri predajne, ako aj navonok. Počíta sa s novou fasádou, na ktorú budú použité podobné obvodové panely ako v OC Hornád, ktorý stojí na tom istom sídlisku. OC Hornád bol kedysi známy ako „Hnedák“, po rekonštrukcii však zmenil farbu. S podobným scenárom sa predpokladá aj pri OC Laborec, ktorý je dnes medzi miestnymi obyvateľmi známy aj ako „Modrák“. Po renovácii však takisto príde o svoju povestnú modrú farbu. Veríme preto, že obnova budovy bude znamenať novú éru aj pre názov obchodného centra a medzi obyvateľmi sa zaužíva oficiálne pomenovanie OC Laborec.

Rekonštrukcia vnútra

Predajňa FRESH aktuálne zažíva aj v vnútorné prestavby. Pracuje sa na úpravách dispozície, pribudnú modernejšie zariadenia a celkový starší vzhľad sa prispôsobí moderným supermarketom FRESH Plus, na ktoré sú už zákazníci v Košiciach zvyknutí. Návštevníci sa môžu tešiť aj na nové služby. V obchodnej pasáži pribudne lekáreň, kvetinárstvo či iný obchodný butik. Zlepší sa aj komfort pre ľudí, ktorí do obchodu prichádzajú na aute. Pribudne celkovo 22 nových parkovacích miest. Brány vynovenej prevádzky FRESH v OC Laborec by sa mali otvoriť začiatkom decembra. Všetci ste srdečne pozvaní a tešíme sa už teraz na vašu návštevu v nových, ešte lepších a moderných priestoroch!